Про нас

Одягни своє щастя у Milla Nova

img2

У Львові відкрили елітний салон весільних суконь від українського виробника

Після заповітного "Так" в кожної нареченої розпочинається найприємніший період - підготовка до особливого дня у житті - весілля. Список гостей, обручки, декорації, вибір залу, все це дуже важливо. Але чи не найпильніше і особливо трепетно наречені обирають весільну сукню. З мереживом чи без, пишну чи приталену, з відвертим декольте чи стриману? Вибір величезний, а зазираючи у безліч весільних салонів, можна по-справжньому розгубитись. Та тепер у Львові є місце де живуть ідеальні сукні. Так, і та, яка вам приснилась вчора, також. Як її впізнати? Одягніть, а очі, що сяятимуть від щастя, підкажуть. Віднині приходьте одягати своє щастя у салон весільних суконь Milla Nova.

Монобренд весільних суконь українського виробника з європейським визнанням Milla Nova нарешті став доступним і українським нареченим. Зародився бренд у Львові понад 5 років тому. Втім, завоював популярність у Європі швидше, аніж на рідних теренах. А коли носити українське нарешті стало популярним, виробники вирішили, що час знайомити і українського споживача зі своїми сукнями.

Всі сукні бренду Milla Nova шиють у Львові, використовуючи якісні та дорогі тканини, що привозять з Європи. А ще сукні від Milla Nova - це завжди неповторний дизайн та неймовірний силует, ефектне мереживо, що його розробляють європейські дизайнери спеціально на замовлення виробників. Попри те, що бренд дотримується класичного стилю в пошитті суконь, стежать і за модними тенденціями. Тому тут знайдете модні нині прозорі силуети, вирізи та декольте тощо.

Нині у шоурумі у Львові доступна колекція 2017 року, що вже встигла отримати овації та схвальні відгуки на показах весільної моди у Європі. І ній аж 72 моделі суконь. Дизайнери певні, що серед них точно причаїлась і ваша ідеальна сукня. В колекції брання і для скромного весілля на пляжі - легкі та елегантні сукні, так і для пишного королівського весілля - для тих, хто любить розкіш та блиск у всьому. Нині дизайнери Milla Nova активно розробляють колекцію наступного року, яка вже скоро стане доступною в салоні у Львові. А сукні з колекції минулих років можна придбати з привабливими знижками.

В кожну сукню бренду Milla Nova дизайнери вкладають не лише багаторічний досвід та вміння, а й душу та любов до улюбленої справи. Бо для однієї зі засновниць Milla Nova, як друга донька. Цікаво, що саме так і виникла ідея назви бренду. Одна зі засновників мріяла про маленьку донечку і давно вибрала ім'я для майбутньої малечі - Емілія. Та швидше ніж дитинка під серцем, у дизайнера з'явилось інше дитя – весільний салон. Над назвою довго не думали. Емілія. Міла. Так омріяне ім'я для дитини і вилилось в назву для бренду Milla Nova. До речі, не забарилось і малятко, саме в переддень відкриття салону у Львові маленькій Емілії виповнюється 1 рік.